úterý 12. března 2024 | Klub

Bezpečnostní opatření k dnešnímu utkání s Prostějovem

Utkání 3. čtvrtfinále Chance ligy mezi zlínskými Berany a Prostějovem, které se v Trinity Bank Aréně Luďka Čajky odehraje ve středu od 17:30, si vyžádá zvláštní bezpečnostní opatření. Z důvodu očekávané účasti fanoušků hostů bude uzavřen vchod na stadion od ulice U Zimního stadionu (vedle pokladen). Prosíme proto fanoušky, aby pro vstup využili vchod od ulice Březnická (vedle restaurace).

V rámci zajištění co nejhladšího průběhu utkání zároveň žádáme všechny návštěvníky aby dodržovali pokyny pořadatelské služby řídili se návštěvním řádem stadionu, který je k nahlédnutí ZDE.

Sedadla P10 - Klubová a B4a nebo B4b mohou na svá místa jít středovým vchodem.

Zlínský hokejový klub vyzývá diváky, aby přišli do hlediště včas a s dostatečným předstihem. Areál před stadionem bude otevřen v 16:00. Klub upozorňuje návštěvníky, že platí přísný zákaz vnášení pyrotechniky, petard a dýmovnic do hlediště zimního stadionu. Byl výrazně posílen kamerový systém při vstupu do areálu a uvnitř zimního stadionu.

Na uvedený zápas bude posílena pořadatelská služba včetně policie. Na bezpečnost v hledišti a před zimním stadionem bude dohlížet zvýšený počet příslušníků Městské policie Zlín a Policie České republiky. POZOR! V případě výtržností a poškození majetku bude klub nekompromisně uplatňovat nároky na způsobenou škodu po viníkovi. Pro fanoušky Prostějova bude vyhrazen tradiční sektor hostí na stání za bránou.

Parkování zajištěno bezplatně u zlínského mrakodrapu

Pořadatelé zároveň vyzývají diváky, aby přišli včas a rozhodně nechodili na poslední chvíli z důvodu možného většího rozsahu kontrol při vstupu. Upozorňujeme motorizované návštěvníky utkání, a to především z Prostějova. Využijte bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu (budova 21) a zde zaparkujte své vozy. Parkoviště bude zdarma k dispozici vždy hodinu před a hodinu po utkání.

Důležité informace pro návštěvníky jsou následující:

- na zimní stadion se zakazuje vstup podnapilým lidem

- fanoušci hostů s klubovými symboly nebudou vpuštěni do sektorů určených pro zlínské fanoušky

- je zakázáno do areálu vnášet jakoukoliv pyrotechniku nebo nebezpečné předměty

- vzhledem k tomu, že řada fanoušků přijede osobním autem, bude bezesporu výhodné, když lidé ze Zlína a okolí využijí jiného způsobu dopravy než osobním vozem

- osobní auta doporučujeme parkovat v parkovacím domě vedle budovy č. 21 bývalých Baťových závodů (v současnosti úřední budova Zlínského kraje), parkování tam bude ZDARMA, navíc auta budou pod větší kontrolou. Pozor! V ulicích Pod rozhlednou a U Zimního stadionu je nově zákaz zastavení!

- prosíme dbejte všech pokynů policistů, strážníků i pracovníků bezpečnostní agentury

Odkaz na návštěvní řád Trinity Bank Arény Luďka Čajky ve Zlíně