MILOŠ ŘÍHA ML. (1982)

Hlavní trenér

V mládežnickém věku hrál za Zlín, nicméně ze zdravotních důvodů hokejovou kariéru ukončil. Přešel na trenérskou dráhu, vedl mládežnická mužstva pardubických hokejistů a působil rovněž v pozici skauta. Posléze přešel do Hradce Králové, kde sezoně 2012/13 vyhrál juniorskou ligu a zároveň začal působit v seniorském hokeji jako asistent trenéra v A-týmu. Od další sezony se vrátil do Pardubic, kde dělal v extraligovém týmu asistenta Zdeňku Venerovi a poté působil vedle svého otce. V létě 2015 se stal hlavním trenérem, ale po měsíci u týmu skončil. Začal působit v první lize, kde vedl Litoměřice a Slavii. Stal se konzultantem Karlových Varů v době jejich návratu do nejvyšší soutěže. Vrátil se zpátky do extraligy, neboť společně s Václavem Baďoučkem vedl od sezony 2021/22 hokejisty Plzně, od týmu Západočechů byl odvolán na začátku letošního ročníku. Miloš Říha ml. absolvoval stáže ve Spojených státech a v předních týmech KHL (Petrohrad, Mytišči). Dva roky byl asistentem národního týmu České republiky po boku svého otce, v této pozici absolvoval mistrovství světa 2019 na Slovensku, přičemž další šampionát ve Švýcarsku byl zrušen kvůli covidu. Stál na střídačce české reprezentace na řadě turnajů prestižní série Euro Hockey Tour. Držitel trenérské licence A.
PETR LEŠKA (1975)
Asistent trenéra
Legenda zlínského hokeje, rekordman v počtu zápasů ve žlutomodrém dresu, drží také rekord v počtu asistencí i kanadských bodů! Šikovný centr působil ve Zlíně od roku 1995 a oslavil s klubem dva mistrovské tituly, zároveň odehrál tři neúspěšná finále. Po konci úspěšné kariéry se věnoval především zlínské mládeži, kde byl asistent manažera mládeže a také asistent trenéra u zlínských juniorů a dorostenců.
OLDŘICH HORÁK (1991)

Asistent trenéra

Bývalý extraligový obránce a odchovanec klubu hrál ve Zlíně až do podzimu 2017. Získal stříbrnou medaili v sezoně 2012/13 a byl u mistrovského titulu na jaře 2014. Za Berany odehrál v průběhu šesti sezon celkem 191 extraligových utkání s bilancí pěti branek a 17 asistencí. V první lize nastupoval za týmy Hradce Králové, Olomouce, Jihlavy, Havířova a Přerova. Vyzkoušel si angažmá ve Znojmě (EBEL) a na sklonku hráčské kariéry zkusil štěstí ve Francii (Bordeuax) a kariéru uzavřel v Hodoníně (2. liga). Na jaře 2021 se rozhodl z rodinných důvodů skončit s hokejem a dal se na trenérskou dráhu, když působil v pozici asistenta kouče u zlínských juniorů. Studující trenérské licence A.
LUBOŠ HORČIČKA (1979)

Trenér brankařů

Bývalý hokejový brankář, který pochází z Kladna. V české extralize nastupoval za Kladno, Třinec, Litvínov, Plzeň a Zlín. V extralize odchytal dohromady za pět týmů 222 zápasů. Za Berany hrál v letech 2011 až 2016 a byl členem hráčského kádru, který v sezoně 2013/14 vybojoval mistrovský titul a o rok předtím stříbrné medaile. Mezi jeho další působiště patřily v první lize Ústí nad Labem, Kadaň, Chomutov, Kometa, Most, Znojmo, Třebíč, Prostějov, Přerov, Vsetín a kariéru uzavřel na jaře 2019 ve slovenské Žilině. Poté začal působit ve zlínském klubu u mládeže jako specialista v pozici trenéra gólmanů. Držitel licence B.
TOMÁŠ SMOLÍK (1985)

Kondiční trenér

Kondiční trenér, který se k týmu připojil v závěru roku 2023 a i jeho přičiněním došlo k významnému zlepšení kondičních schopností hráčů, což pomohlo k zisku poháru vítěze Chance ligy. Jako trenér působí i ve zlínské Vita Saně, kde se věnuje funkčnímu tréninku, TRX, spinning clinic a dalším aerobním tréninkům.