pondělí 20. května 2024 | Redakce

Jak budou vypadat realizační týmy mládeže v následující sezoně?

Před startem sezony 2024/25 přinášíme kompletní přehled všech realizačních týmů mládeže, ve kterých došlo k několika změnám. Kdo tedy bude naše mladíky trénovat?

U juniorů se nic nemění, hlavním koučem zůstává Juraj Jurík, asistentem Martin Hamrlík. To stejné platí i pro tým dorostu, zde zůstane trenérem Lubomír Vosátko, asistenty Jáchym Janošek a také Tomáš Kudělka, který týmu vypomáhal už v uplynulém ročníku, kdy ještě aktivně hrál Chance ligu za Přerov. Kategorii 9. třídy přebírá jako hlavní trenér Zdeněk Sedlák, jenž zároveň zůstává i šéftrenérem mládeže.

Stejné realizační týmy zůstávají i u B týmů Akademie, juniorku bude mít na povel Martin Půček, spojení s juniorským Áčkem zajistí asistent Martin Hamrlík. Dorost povede opět Jáchym Janošek, ve spolupráci s Tomášem Kudělkou, béčka 9. třídy se ujme Ondřej Jordán.

Ročník 2011, tedy v příštím roce 8. třídu, povede stejně jako loni Michal Pšurný, na lavičku k němu každopádně přibude bývalý obránce a zlínský odchovanec Lukáš Buchta, který zaujme pozici asistenta a zároveň jako hlavní kouč převezme šestou třídu. Ročník 2012 společně povedou Jan Dluhoš a další "nová" tvář - Ivan Rachůnek, který bude zároveň působit jako šéftrenér pro žákovské výběry. Stejná dvojice bude působit i u ročníku 2014, v pozici hlavního trenéra tentokrát Jan Dluhoš, asistentem bude Rachůnek. U ročníku 2015 bude jako hlavní trenér působit Petr Mokrejš, naši nejmladší, tedy druháci a třeťáci se opět mohou těšit na kouče Petra Žáka. Přípravku bude mít na starosti již tradičně Martin Kostelecký s Petrem Žákem.

O brankáře se bude i v příští sezoně starat dvojice Richard Hrazdira - Petr Tuček. Skills trenéry pro všechny kategorie budou Ondřej Veselý, který má na starosti útočníky a Tomáš Kudělka, ten se bude věnovat obráncům.

Kompletní rozpis našich realizačních týmů naleznete na webu v sekci mládež - realizační týmy.