pondělí 10. června 2024 | Redakce

Těším se na led, v sezóně se určitě bude na co dívat, říká obránce Vojtěch Riedl

Během uplynulé sezóny se napevno probojoval do základní sestavy Beranů, v níž utvořil silný první obranný pár s rychlonožkou Aleksim Salonenem. Mladý odchovanec Vojtěch Riedl nyní vyhlíží start sezóny nové, na aktuální pocity jsme se jej zeptali během dětského dne společnosti Zako Turčín v Březnici, které se s řadou svých spoluhráčů zúčastnil jako host.

Během slunečného sobotního odpoledne na akci organizované novým partnerem Beranů rozdal mnoho podpisů, či společných fotografií. „Rád chodím mezi lidi. Když je zájem o podpisy a fotky, tak s tím nemám problém a jsem rád, že se můžu takových akcí zúčastnit. Je to pohodové, není to nucené. Většinou se přihlásím dobrovolně, takže to mám rád,“ říká Riedl.

Alespoň na chvíli si tak mohl oddychnout od jinak náročné letní přípravy, která právě probíhá v té nejintenzivnější fázi. „Příprava je těžká, ale to tak asi vždycky má být, takže nějak to zvládáme,“ přikyvuje dvaadvacetiletý obránce.

Během dětského dne v Březnici panovalo opravdu horké letní počasí, hráči se už ale těší také zpátky na led. „V létě by se hokej neměl hrát, ale jak tu jsme na sluníčku, tak je to takové nepříjemné a rád bych se zchladil. Těším se, až skončí letní příprava a budeme moci jít na led,“ přiznává mladý odchovanec.

A co by před startem nové sezóny na dálku vzkázal fanouškům? „Ať chodí jak na konci sezóny, atmosféra v play-off byla úžasná, naprosto strhující. A taky ať tak začnou už od začátku sezóny. Máme spoustu nových posil, takže se určitě budou mít na co dívat,“ pozdravuje Vojtěch Riedl.

Fotogalerie